Перейти до вмісту

Семінар-тренінг
«Шлях любові в партнерстві
та повсякденності»

Головна / Медіатека / Новини / Семінар-тренінг «Шлях любові в партнерстві та повсякденності»

14-15 листопада 2018 р. відбувся семінар-тренінг «Шлях любові в партнерстві та повсякденності».

14-15 листопада 2018 р. відбувся семінар-тренінг «Шлях любові в партнерстві та повсякденності».

Традиційний організатор у Запоріжжі – Інститут розвитку практичної психології – знову і знову запрошує яскравого, дотепного, і водночас мудрого, м’якого й тактовного медика-тантриста, кандидата медичних наук, сексолога — Андрія Любарського! Це вже його 2 семінар у Запоріжжі. Перший семінар (21-22 лютого 2017 р.) пройшов з великим успіхом і був переповнений любов’ю і вдячністю.