Перейти до вмісту

Просвітницько-виховний захід
на тему «Я маю право»

Головна / Діяльність / Благодійність / Просвітницько-виховний захід на тему «Я маю право»

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістом Інституту розвитку практичної психології, практичним психологом Запорізького міського центру соціальних служб Олександрівського району Стрюченко Ганною для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №103 15 грудня 2017 р. було організовано просвітницько-виховний захід на тему «Я маю право».

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістом Інституту розвитку практичної психології, практичним психологом Запорізького міського центру соціальних служб Олександрівського району Стрюченко Ганною для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №103 15 грудня 2017 р. було організовано просвітницько-виховний захід на тему «Я маю право».

Учні подивилися відеопрезентацію «Права та обов’язки», в якій були розкриті етапи виникнення та розвитку прав дітей з первісних часів до сьогодення та відповідальність неповнолітніх за скоєння протиправних дій, а також стали учасниками гри «запитання-відповідь». Мета заходу — сформувати у підлітків необхідні знання, уміння та навички для свідомого вибору правослухняної моделі поведінки.